Pistolet do tynkowania z aluminiowym baniakiem 5,5 L

Dostępność: Produkt niedostępny
Cena: 64,90 zł 64.90
Cena netto: 52,76 zł
ilość szt.
Ocena: 4.22848
Producent: Vorfal
Kod produktu: V01001

Opis

Szybsze i dokładniejsze pokrycie powierzchni tynkiem lub farbą z wykorzystaniem pistoletu do tynkowania jest jak najbardziej możliwe. Jednakże, aby stało się to możliwe, musimy właściwie przygotować urządzenie do określonych materiałów, przy czym nie wszystkie są przeznaczone do danego pistoletu. Oferowany produkt jest nie tylko bardzo funkcjonalny, ponieważ umożliwia tynkowanie (na dociepleniach oraz kładzenie tzw. baranka), malowanie, wapnowanie, gipsowanie, ale również pozwala korzystać z dedykowanych materiałów, takich jak: tynki akrylowe, farby emulsyjne, farby klejowe, gipsy oraz wapno. Tynkowanie, czy też malowanie natryskowe polega na natryskiwaniu materiału pod ciśnieniem na przygotowaną wcześniej powierzchnię.

Musimy wiedzieć, że proponowany pistolet wyposażony jest w szybkozłącze, co umożliwia podłączenie się do nawet niewielkich kompresorów. Wystarczy napełnić zbiornik urządzenia mieszanką tynkową lub innym materiałem, podłączyć się do kompresora, uzyskać zakładane ciśnienie i odłączyć. Pistolet do tynkowania posiada zawór kulkowy, który odcinając zmagazynowane powietrze pod ciśnieniem, pozwala na bezproblemowe wykonywanie określonych prac. Elementy robocze urządzenia wykonane są z aluminium, co przekłada się również na jego niską wagę, a więc wygodę użytkowania oraz trwałość. Również czyszczenie nie stanowi większego problemu. 

Wybierając ten produkt, uzyskujemy atrakcyjną cenę oraz możliwość skorzystania z poniższych elementów wchodzących w skład zestawu:

  • zbiornik o pojemności 5,5 litra wykonany z aluminium – w górnej części w połowie zabudowany – w przypadku użycia pistoletu do tynkowania lub malowania sufitu eliminuje możliwość wylania zawartości,
  • wymienne dysze – 4 mm, 6 mm, 8 mm wykonane ze stali nierdzewnej,
  • zawór kulkowy

 

PARAMETRY:
przyłącze powietrza: 1/4"
ciśnienie robocze: 4-8 BAR / 60-115 psi
zużycie powietrza: 227-396 L/min
pojemność zbiornika: 5.5 L
płynna regulacja przepływu powietrza
zawór kulkowy odcinający powietrze
sposób podawania:wymuszone ciśnieniem.

 

Produkt niedostępny ? =>>> sprawdź ofertę od innego producenta - Pistolet do tynkowania z aluminiowym baniakiem

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl