782 22 88 32

 bautecpol@gmail.com

Polecane produkty
Tarcza do cięcia metalu stali 125 X 1.0
Tarcza do cięcia metalu stali 125 X 1.0

0,99 zł

0,80 zł

szt.
Ściągacze do tapicerki i spinek 11elementów
Ściągacze do tapicerki i spinek 11elementów

18,99 zł

15,44 zł

szt.
Blokada kół rozrządu  VW SKODA AUDI SEAT TDI 7el
Blokada kół rozrządu VW SKODA AUDI SEAT TDI 7el

32,49 zł

26,41 zł

szt.
Agregat prądotwórczy inwertorowy generator 2KW 3KM
Agregat prądotwórczy inwertorowy generator 2KW 3KM

1 390,00 zł

1 130,08 zł

szt.
Agregat prądotwórczy inwertorowy generator 3,5KW 7
Agregat prądotwórczy inwertorowy generator 3,5KW 7

1 790,00 zł

1 455,28 zł

szt.


Częstochowa, Bór 151


» przeczytaj wszystkie opinie

Opcje przeglądania
Promocja

Cyny

Dzięki sprawdzonym, prostym metodom łączenia części metalowych czy elementów elektroniki można udoskonalić lub naprawić domowe czy warsztatowe sprzęty. W widocznej kategorii obejmującej lutownice i akcesoria znajdziesz materiały takie jak cyna z topnikiem. Ten rozgrzewany za pomocą specjalnego urządzenia metal pokrywa części przewodników, pozwalając tworzyć solidne spojenia pomiędzy komponentami. Do wyboru jest wiele produktów, więc zachęcamy już teraz do obejrzenia wszystkich propozycji!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Znaczenie cyny z topnikiem

Warto wiedzieć, że specjalne właściwości spoiwa wynikają z połączenia cyny z ołowiem – zwykle w stosunku 60 do 40. Taki skład zapewnia niską temperaturę topnienia, co ułatwia prace nawet w domowych warunkach. Ponadto dostępne materiały dają gwarancję mocnych połączeń, które przez długi czas zachowują pierwotne, doskonałe właściwości. Obróbka za pomocą lutownicy i podobnych akcesoriów może wytworzyć powłokę niemetalicznych związków, utrudniających działania naprawcze. Dlatego sprzedajemy warianty z topnikiem, który usuwa szkodliwą warstwę i sprawia, że łączenie jest czyste.

Oferta cyny do lutownicy

Zadbaliśmy o szeroką ofertę akcesoriów do lutownicy, w której jest m.in. doskonała cyna z topnikiem. Mamy artykuły w formie zawiniętych drucików, różniących się grubością. Dlatego możesz wybrać preferowane wersje – cienkie do precyzyjnych łączeń czy nieco grubsze do tworzenia większych scaleń. Wszystkie dodatki są zgodne z europejskimi normami, więc pozostają bezpieczne dla zdrowia człowieka i zapewniają bardzo efekty pracy. Zachęcamy do ich kupowania w niskiej cenie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium