3 trafione prezenty dla majsterkowicza na Dzień Chłopca

Klucze nasadowe

Wrzesień może kojarzyć się z końcem lata, powrotem dzieci do szkół, ale również z... Dniem Chłopca! Co prawda jest to święto obchodzone mniej hucznie niż Dzień Kobiet, ale i tak warto uczcić je, chociażby, wyjątkowym prezentem. W przypadku majsterkowiczów szczególnie udanym pomysłem mogą być wysokiej jakości zestawy narzędzi, które przysłużą się w wielu sytuacjach. Jak wobec tego wybrać najlepsze komplety narzędzi warsztatowych, żeby sprawiły radość obdarowywanej osobie? Podpowiadamy poniżej!

Klucze nasadowe HONITON

HONITON produkuje klucze najwyższej jakości, które cieszą się bardzo pozytywną opinią wielu fanów motoryzacji. W ich skład wchodzą aż 94 elementy, co daje ogromne pole manewru i możliwość wybrania rozmiaru zależnie od sytuacji i potrzeby. Wśród zestawu kluczy nasadowych HONITON znajdują się np. następujące nasadki.:

  • 8 długich 1/4',
  • 4 długie 1/2',
  • 13 w rozmiarze 1/4',
  • 18  w rozmiarze 1/2',
  • a także specjalne do świec wyposażone w gumowe uchwyty wspomagające ich wyciąganie.

Tajwańska firma słynie z tego, że jej produkty charakteryzuje ogromna żywotność. Dzięki temu klucze HONITON są bardzo chętnie wybierane zarówno przez profesjonalistów, jak i przez amatorów majsterkowania. W dodatku ten zestaw kluczy nasadowych objęty jest aż dwuletnią gwarancją ze strony dystrybutora. 

Bezproblemowo znajdzie on zastosowania w każdej technicznej branży. Ten zestaw narzędzi HONITON wykonany jest ze stali chromowo-wanadowej, a bity ze stali S2. Walizka jest nie tylko wzmocniona, ale też bardzo kompaktowa, co pozwala na oszczędność miejsca. Zamyka się ją mocnymi zaczepami na szynach. 

Piórnik z kompletem narzędzi dla elektryka

Dla wszystkich miłośników prac związanych z elektryką idealnym prezentem okazać się może tzw. piórnik. Zawiera łącznie aż 30 narzędzi, wśród których znajdują się np.

  • trzy wkrętaki krzyżaki typu Phillips,
  • cztery wkrętaki płaskie,
  • cęgi boczne,
  • szczypce: do ściągania izolacji, proste wąskie, wygięte wąskie,
  • tester napięcia.

Komplet narzędzi elektryka

Ponadto do zestawu dołączono również taśmę izolacyjną 19 × 0,15 mm, dwa noże do ściągania izolacji, szczypce do kabli i do rur oraz kombinerki. 

Zawartość różnych elementów zapewnia ogromny komfort w trakcie pracy. Sam zestaw jest natomiast świetnie wyposażony z perspektywy każdego elektryka. Komplet certyfikowany jest do 1000 V, co stanowi gwarancję bezpiecznej pracy. Torba w czerwono-żółtych barwach posiada dwa uchwyty ułatwiające jej przenoszenie i regulowany, ściągany pasek na ramię. Z kolei śrubokręty mają namagnesowane końcówki. 

Zestaw kluczy nasadowych SILVER

Profesjonalne zestawy kluczy nasadowych zawsze są wymarzonym prezentem dla majsterkowicza. Ten oferowany przez firmę SILVER doskonale sprawdza się w naprawie maszyn rolniczych oraz ciężarówek. Zawartość aż 21 elementów umożliwia wykonywanie wszelkich prac warsztatowych. Całość zapakowana jest w oryginalną, czerwoną walizkę. Same klucze warsztatowe wykonane zostały ze stali gwarantującej niezawodność i bardzo wysoką trwałość. 

Zestaw kluczy nasadowych

Podsumowanie

Jak można zauważyć, wymarzonym prezentem dla majsterkowicza z pewnością będą jakościowe narzędzia, np. zestaw kluczy. Klucze warsztatowe albo komplet narzędzi warsztatowych to bardzo praktyczne podarunki, które pozwolą nie tylko na wykonywanie drobnych napraw, ale przede wszystkim sprawią obdarowywanemu mnóstwo radości!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl