Akcesoria dla blacharza i lakiernika. Sprawdź sprawdzone produkty od BAU-TEC

Młotek blacharski

Bez względu na to, czy zamierasz otworzyć warsztat blacharsko-lakierniczy, czy chcesz samodzielnie wykonywać proste naprawy karoserii w samochodzie, w Twoim garażu powinny znaleźć się przydatne urządzenia oraz akcesoria. Sprawdź, co będzie Ci potrzebne do rozpoczęcia swojej przygody z lakiernictwem!

Jakie narzędzia będą niezbędne?

Konieczność wykonania renowacji blachy może dotyczyć nie tylko samochodu osobowego, ale także przyczepy, maszyny budowlanej czy sprzętu rolniczego. Dysonując podstawowymi umiejętnościami oraz kilkoma narzędziami, przeprowadzisz niezbędne prace bez angażowania w nie mechanika. Do niezbędnych elementów wyposażenia Twojego warsztatu powinny należeć:

 • felcarka (dziurkarko-osadzarka) blacharska,
 • bezwładnościowy młotek blacharski,
 • przenośny odkurzacz,
 • pistolet lakierniczy,
 • osprzęt do szlifowania wyposażony w materiały ścierne,
 • wyłącznik ciśnieniowy kompresora,
 • akcesoria do malowania: w tym kubki, dysze, wężyki.

Za pomocą felcarki szybko i łatwo wyprofilujesz blachę poprzez perforowanie zagięć i rowków. Urządzenie pozwala na wykonywanie otworów w karoserii przeznaczonej do nitowania lub łączenia za pomocą spawów. Z kolei specjalny młotek blacharski przeznaczony jest do montażu blachy, umożliwiając jej podbijanie oraz mocowanie do konstrukcji.

W zestawie dostępnym w ofercie naszego sklepu BAU-TEC znajdziesz dodatkowe akcesoria, takie jak 5 chwytaków z gwintem czy łańcuch do podciągania blachy. Z kolei mobilny odkurzacz przyda się do usuwania drobinek, opiłków oraz wszelkich zanieczyszczeń z karoserii przed pomalowaniem. To urządzenie stanowi jeden z niezbędnych elementów w przydomowych i profesjonalnych warsztatach lakierniczych, więc również w zakup takiego sprzętu powinieneś zainwestować.

Akcesoria lakiernicze – co się jeszcze przyda?

Dobry lakiernik dysponuje również wysokiej klasy osprzętem do malowania. Oczywiście najlepiej sprawdzają się w tym przypadku gotowe zestawy. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby samemu skompletować sprzęt z oferty naszego sklepu:

 • kubków do mieszania farb,
 • pistoletów lakierniczych z wymiennymi dyszami,
 • wężyków,
 • czy zbiorników.

W bogatej gamie sprawdzonych produktów online znajdziesz także markowe zestawy do piaskowania z pojemnym zbiornikiem oraz wysokiej klasy pistoletem.

Pistolet do piaskowania

Wybierz zakupy u profesjonalistów

Oprócz wymienionych wyżej produktów dedykowanych pracom lakierniczym i blacharskim w sklepie online BAU-TEC kupisz również solidne narzędzia warsztatowe. Sprawdź m.in. nasz ściągacz do łożysk, wysokiej klasy klucz do drążków kierowniczych czy niezawodny, lekki i wygodny w użyciu młotek murarski. Zapoznaj się również z bogatą ofertą materiałów ściernych prosto od renomowanych producentów. Serdecznie zapraszamy!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl